dowolna

Mieszkania na sprzedaż Wysoka - Oferty „sprzedam mieszkanie”

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

445 000 zł50 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Słoneczne 2-pok mieszkanie z tarasem, garażem i antresolą Wysoka przy granicy Wrocławia Główne atuty nieruchomości: dobra ekspozycja na strony świata w pełni wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Chabrowa

Wysoka,dolnośląskie

465 000 zł50 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2 pokojowe, 2 poziomowe mieszkanie, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu przy ulicy Chabrowej. Na terenie osiedla duży wyposażony plac zabaw, przestrzeń i dużo zieleni. Budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cztery Podkowy

Wysoka,dolnośląskie

570 000 zł65 m² 8 769,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mam Państwu do zaoferowania piękne 4 pokojowe mieszkanie dwupoziomowe, znajdujące się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku mieszkalnym w Wysokiej, gmina Kobierzyce. Mieszkanie 65m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

615 000 zł57 m² 10 789,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Lux 57 m2 + balkon, komórka, garaż, wysoka! Na sprzedaż piękne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie, idealne dla rodziny. Mieszkanie umeblowane w wysokim standardzie, drzwi antywłamaniowe. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

696 000 zł93 m² 7 516,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie z balkonem w Wysokiej, przy Wrocławiu. Mieszkanie jest o wielkości 92,60 m2. Opis budynku: trzypiętrowy apartamentowiec, którego budowa rozpoczęła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

770 000 zł100 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupoziomowe ok 100m2 w gm. Kobierzyce Wysokiej. Na dolnym poziomie (69,59 m2) znajduje się sypialnia z garderobą, łazienka (wanna + toaleta), toaleta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Brzozowa

Wysoka,dolnośląskie

760 000 zł77 m² 9 896 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty tel. 4-pokojowe dwustronne, dwupoziomowe mieszkanie w pełnym rozkładzie o powierzchni w kw 76,80 m znajduje się na 2 piętrze budynku, lokalizacja Wysoka gm. Kobierzyce 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzozowa

Wysoka,dolnośląskie

760 000 zł100 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Mam Państwu do zaoferowania ładnie wykończone, komfortowe 4 pokojowe mieszkanie w Wysoka gm. Kobierzyce ulica Brzozowa. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzozowa

Wysoka,dolnośląskie

649 000 zł72 m² 9 013,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Kontakt:. Zamieszczone oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Najlepsze oferty tylko w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

383 000 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja! Mieszkanie z tarasem, dużą komórką lokatorską i miejscem postojowym w cenie! Polecam bardzo ładne, jasne mieszkanie o pow. użytkowej 38,30m2, zlokalizowane na iii/ivp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chabrowa

Wysoka,dolnośląskie

599 000 zł73 m² 8 172 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Opiekun Oferty: tel. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,3m2, z dużym balkonem na zamkniętym osiedlu. Otoczenie nieruchomości Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konna

Wysoka,dolnośląskie

449 000 zł51 m² 8 804 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Opiekun Oferty: tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 na Wysokiej otoczenie nieruchomosci: mieszkanie znajduje się na ładnym osiedlu w Wysokiej blisko granicy z Wrocławiem. Dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chabrowa

Wysoka,dolnośląskie

599 000 zł73 m² 8 205,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne przestronne mieszkanie idealne dla rodziny Z dziećmi cicha spokojna okolica Licencja nr 16128 warto!-serdecznie zapraszam Duże ustawne 3-pokojowe mieszkanie 73m2 z pięknym, wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Malownicza

Wysoka,dolnośląskie

620 000 zł62 m² 9 979 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Specjalista ds. nieruchomości Tel: email: ***klucze W biurze*** Polecam 4pok. mieszkanie o pow. 62,13m2 z ogródkiem 41m2, komórką lokatorką i podwójnym miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różana

Wysoka,dolnośląskie

309 000 zł43 m² 7 186,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację! Inwestycyjnie/ 2 nieprzechodnie pokoje Mieszkanie o powierzchni 43m2 składa się z: dwóch osobnych pokoi Kuchni Łazienki Przedpokoju Jasne i ustawne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wysoka,dolnośląskie

750 000 zł75 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne i słoneczne 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 75m2 (całkowita 79m2), znajdujące się w podwrocławskiej miejscowości Wysoka. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

780 000 zł100 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Lokalizacja: pow Wrocławski > Kobierzyce > Wysoka W niedużej odległości od mieszkania znajduje się: 1. Stadnina koni wraz z niedawno oddanym terenem rekreacyjnym stanowiacym idealne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

330 000 zł31 m² 10 784,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację. Tego właśnie szukasz! Kawalerka z ładnym balkonem wychodzącym na tereny zielone. W zeszłym roku mieszkanie przeszło generalny remont, nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Motylkowa

Wysoka,dolnośląskie

699 999 zł75 m² 9 333,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie Wysoka (ołtaszyn) I Taras I Ogród I Garaż idealne miejsce do życia! Bardzo ładna, spokojna i bezpieczna okolica. W pobliżu dużo więcej niż wszystkie niezbędne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Wysoka,dolnośląskie

650 000 zł96 m² 6 804,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Dwupoziomowe mieszkanie o pow.95,52 m2 Wrocław / Wysoka Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się na terenie zamkniętego osiedla w miejscowości Wysoka. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chabrowa

Wysoka,dolnośląskie

265 000 zł42 m² 6 291,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 42m2 wraz garażem w malowniczej części Wysokiej (na samej granicy miasta, a osiedla Ołtaszyn). Lokal jest idealnym połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipowa

Wysoka,dolnośląskie

359 000 zł55 m² 6 522,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mam Państwu do zaoferowania na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku mieszkalnym , w okolicy ulicy Lipowa, chabrowa w Wysoka gm. Kobierzyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cztery Podkowy

Wysoka,dolnośląskie

388 000 zł46 m² 8 391 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania z balkonem. Mieszkanie o powierzchni 46,24 m2 usytuowanejest na drugim piętrze, czterokonygnacyjnego bloku. Składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Malinowa

Wysoka,dolnośląskie

355 000 zł51 m² 7 014,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Witam mam do sprzedania bardzo przytulne, funkcjonalne, 2 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w miejscowości Wysoka pod Wrocławiem (gmina Kobierzyce). Mieszkanie jest od strony południowej, posiada: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konna

Wysoka,dolnośląskie

650 000 zł108 m² 6 018,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Opis ogłoszenia Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 86 m2 (powierzchnia całkowita 108m2) położone w miejscowości Wysoka, w bliskiej lokalizacji Wrocław Partynice (tor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Motylkowa

Wysoka,dolnośląskie

799 000 zł78 m² 10 306 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: tel. 3-pokojowe jasne mieszkanie o powierzchni 77,53m2 mieści się na parterze w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

770 000 zł105 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Lokalizacja: wysoka gm. Kobierzyce Super cena! okazja! Informacje : W cenie mieszkania ogród 45 m2 + taras 8.5 m2 wraz z BALKONEM 6 m2 GARAŻ Podziemny i PIWNICA 22.3 m2 -

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Wysoka,dolnośląskie

319 000 zł42 m² 7 595,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż jasne i przestronne 2 pokojowe mieszkanie z potencjałem. Nieruchomość składa się z: - salonu 15 mkw z aneksem kuchennym 10 mkw, - sypialni 10 mkw, - łazienki z wanną, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konna

Wysoka,dolnośląskie

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mam Państwu do zaoferowania na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 2 piętrze w 3 piętrowym nowym budynku mieszkalnym z 2009 roku , w okolicy ulicy Radosna /brzozowa/ Konna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bajeczna

Wysoka,dolnośląskie

770 000 zł104 m² 7 375,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

W cenie mieszkania ogród 45 m2 + taras 8.5 m2 wraz z BALKONEM 6 m2 GARAŻ Podziemny i PIWNICA 22.3 m2 - cena 30.000 PLN Okazja Do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe 5 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konna

Wysoka,dolnośląskie

619 000 zł80 m² 7 737,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2-poziomowe mieszkanie, wyposażone i gotowe do zamieszkania o powierzchni 80 m2 w bloku przy ulicy Konnej w Wysokiej. Wyjątkowa jak na duże miasto lokalizacja - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wysoka,wielkopolskie

235 000 zł65 m² 3 637,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3-pokojowe mieszkanie w bloku w Wysokiej. Mieszkanie o powierzchni 64,60 m 2 , w bloku na II piętrze. Budynek ocieplony z trzech stron, czwarta strona również przewidziana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

483 800 zł59 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

: krótko: mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 45 mkw w Wysokiej. : o inwestycji: mieszkanie w pełni wyposażone, składające się z dużego salonu z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chabrowa

Wysoka,dolnośląskie

445 000 zł53 m² 8 412,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Polecam 2 pok. z antresolą,dużym tarasem i piwnicą. Płacisz za 53 m2 - kupujesz 68 m2 za 6.550 zł/m2Główne atuty nieruchomości: bliskość terenów zielonych bez wykończeń do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

445 000 zł68 m² 6 544,12 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Bez prowizji. Polecam 2 pokojowe mieszkanie z antresolą,dużym tarasem i piwnicą. Wyjątkowa okazja! Płacisz za 53 m2 - kupujesz 68 m2 za 6.550 zł/m2 Mieszkanie zlokalizowane jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Brzozowa

Wysoka,dolnośląskie

235 000 zł23 m² 10 051,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

***kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura*** Oferta tylko w Keller Williams Premium Zobacz Kawalerkę bez wychodzenia z domu: na sprzedaż kawalerka w miejscowości Wysoka przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Cztery Podkowy

Wysoka,dolnośląskie

419 000 zł63 m² 6 650,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie Wrocław - Wysoka, os.Hubertus, o powierzchni 63 m , 3 pokoje na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku z 2008 roku, bez windy. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cztery Podkowy

Wysoka,dolnośląskie

360 000 zł48 m² 7 467 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Opiekun Oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 48,21m2 z komórką lokatorską(1,69m2) i miejsce postojowym miejscowości Wysoka położonej tuż za wrocławskim osiedlem Ołtaszyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cztery Podkowy

Wysoka,dolnośląskie

469 000 zł55 m² 8 586,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania mieszkanie z antresolą oraz balkonem 55 m2 , 3 pokoje klimatyzowane Bardzo blisko wrocławskich Partynic oraz autostrady A4 i aow. Miejsce postojowe i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

465 000 zł55 m² 8 513,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam ofertę sprzedaży 2 pokojowego lokum z dużym tarasem, miejscem postojowym i piwnicą.Główne atuty nieruchomości: wysoki standard wykończeń w pełni wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konna

Wysoka,dolnośląskie

585 000 zł74 m² 7 878,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże mieszkanie 3 pokojowe 74,25 mkw w miejscowości Wysoka. Mieszkanie na spokojnym , cichym osiedlu w otoczeniu zieleni. Zlokalizowane na wysokim parterze, posiada duży taras 29mkw.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij