dowolna

Mieszkania w centrum Wysoka - Oferty sprzedaży i najmu

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

229 969 zł44 m² 5 190 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rynek Pierwotny 0% Prowizji od kupującego Przy południowej granicy administracyjnej Wrocławia w Wysokiej gmina Kobierzyce powstaje kameralne osiedle składające się z dwóch budynków. Niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

275 114 zł54 m² 5 089,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

343 532 zł65 m² 5 289,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

343 638 zł65 m² 5 289,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

237 645 zł44 m² 5 390 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

337 795 zł76 m² 4 440 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

239 962 zł45 m² 5 389,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Wysoka,dolnośląskie

175 000 zł41 m² 4 268,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! wysoka / ok. Chabrowa / lipowa, rozkład, jasne, mieszkanie w pełni rozkładowe o powierzchni 41m2 składa się z dwóch pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

2 300 zł65 m² 35,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwu do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 w Wysokiej, na przedmieściach Wrocławia. Mieszkanie wykończone jest w bardzo wysokim standardzie, w pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

185 000 zł41 m² 4 512,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje - Wysoka - na granicy Wrocławia. Mieszkanie na parterze budynku z lat 70-tych. Budynek po remoncie, ocieplony. Mieszkanie jest rozkładowe, narożne. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

530 000 zł102 m² 5 221,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjne dwupoziomowe słoneczne mieszkanie na drugim piętrze w cichej spokojnej okolicy przy wrocławskich partynicach. Dobry dojazd do centrum Wrocławia oraz autostrady A4 bielany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

499 000 zł96 m² 5 197,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Polecam na sprzedaż komfortowe I przestronne mieszkanie dwupoziomowe na granicy ołtaszyna I krzyków. Luksusowe mieszkanie dla rodziny z dziećmi oraz osób ceniących sobie klasę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

349 000 zł61 m² 5 700,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Polecam. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,22)usytuowane na III piętrze budynku z 2010 roku na granicy wrocławskiego Ołtaszyna i Wysokiej. Ciche i spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

530 000 zł102 m² 5 221,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Komfortowe przestronne mieszkanie pięciopokojowe położone na drugim piętrze budynku z 2009 roku w miejscowości Wysoka tuż za Ołtaszynem. Lokal o powierzchni 101,5 m2 jest dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Wysoka,dolnośląskie

195 000 zł41 m² 4 756,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! wysoka / ok. Chabrowa / lipowa, rozkład, jasne, wysoka / 2 pokoje / rozkład / zielona okolica Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Brzozowa

Wysoka,dolnośląskie

487 000 zł92 m² 5 269,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Polecam. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok.110 m2 (wg KW 92,425 m2) usytuowane na III piętrze budynku z 2007 roku na granicy wrocławskiego Ołtaszyna i Wysokiej. Ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malinowa

Wysoka,dolnośląskie

159 000 zł40 m² 3 975 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie bezczynszowe po remoncie w cichej okolicy około 8 km od centrum i 4 km do ch Bielany oraz 1 km od nowego kompleksu szkolno-przedszkolnego w Wysokiej. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

295 000 zł44 m² 6 766,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sympatyczne mieszkanko na 1. piętrze nowego osiedla w Wysokiej! 2 pokoje, kuchnia w aneksie, łazienka z wanną i wc, balkon + komórka lokatorska i miejsce postojowe w cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cztery Podkowy

Wysoka,dolnośląskie

232 495 zł44 m² 5 289,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

AK 120 mieszkanie 2 pokojowe Z tarasem w Wysokiej - ul. Cztery Podkowy (gmina Kobierzyce) 2 pokoje z tarasem 62m2 w cenie 232 495zł opis inwestycji:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Cztery Podkowy

Wysoka,dolnośląskie

161 430 zł36 m² 4 547,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

AK 104 mieszkanie 1 pokojowe Z antresolą w Wysokiej - ul. Cztery Podkowy (gmina Kobierzyce) kawalerka w cenie 161 430 zł opis inwestycji: forma Wysoka to

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Cztery Podkowy

Wysoka,dolnośląskie

373 948 zł92 m² 4 081,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

AK 105 mieszkanie 3 pokojowe Z antresolą w Wysokiej - ul. Cztery Podkowy (gmina Kobierzyce) 3 pokoje w cenie 373 948 zł opis inwestycji: forma Wysoka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cztery Podkowy

Wysoka,dolnośląskie

214 553 zł46 m² 4 639,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

AK 103 mieszkanie 2 pokojowe Z tarasem w Wysokiej - ul. Cztery Podkowy (gmina Kobierzyce) 2 pokoje w cenie 214 553 zł opis inwestycji: forma Wysoka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cztery Podkowy

Wysoka,dolnośląskie

203 345 zł40 m² 5 089,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

AK 119 mieszkanie 2 pokojowe Z tarasem w Wysokiej - ul. Cztery Podkowy (gmina Kobierzyce) 2 pokoje w cenie 203 345 zł opis inwestycji: forma Wysoka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konna

Wysoka,dolnośląskie

380 000 zł78 m² 4 871,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Polecam do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe, 2 - poziomowe o powierzchni całkowitej 94 m (użytkowa 78 m), położone na III piętrze w budynku IV piętrowym z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konna

Wysoka,dolnośląskie

2 200 zł78 m² 28,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajmu bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe, 2 - poziomowe o powierzchni całkowitej 94 m (użytkowa 78 m), położone na III piętrze w budynku IV piętrowym z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cztery Podkowy

Wysoka,dolnośląskie

325 000 zł48 m² 6 701,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Urządzone z sercem, wyróżnione przez miesięcznik Moje mieszkanie! 48,5 m2, 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka z wc, taras, komórka lok.; w pełni umeblowane, rolety zewnętrzne, wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Wysoka,dolnośląskie

195 000 zł41 m² 4 756,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

195 000 zł30 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie położone na spokojnym osiedlu Hubertus w Wysokiej, tuż przy torze wyścigów konnych. Budynek w bardzo dobrym stanie, ciepły, wybudowany 5 lat temu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chabrowa

Wysoka,dolnośląskie

445 000 zł86 m² 5 174,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania mieszkanie 4-pok. 86,64 m2 Wysoka ul. Chabrowa, osiedle Zielone, przy południowej granicy Wrocławia, (powierzchnia podłogi 135 m2). Mieszkanie na 2 piętrze na dwóch poziomach, pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe z przestronnym balkonem o powierzchni 45m2 do wynajęcia w budownictwie z 2010 roku. W pełni umeblowane( w małym pokoju 2 łóżka a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

2 200 zł144 m² 15,28 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 144 m2. Mieszkanie znajduje się w Wysokiej na osiedlu Wysokie Progi. Składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radosna

Wysoka,dolnośląskie

289 000 zł48 m² 6 020,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie do sprzedania! Bardzo interesujące 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, zlokalizowane w pięknej spokojnej okolicy w Wysokiej przy ul.Radosnej. Miejsce osadzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chabrowa

Wysoka,dolnośląskie

412 000 zł135 m² 3 051,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Okazja! Sprzedam mieszkanie 4-pok. 86, 64 m2 Wysoka ul. Chabrowa, osiedle Zielone, przy południowej granicy Wrocławia, (powierzchnia podłogi 135 m2). Mieszkanie na 2 piętrze na dwóch poziomach, pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Wysoka,dolnośląskie

345 000 zł66 m² 5 213,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 3 pokojowe, przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w nowej inwestycji w miejscowości Wysoka. Kameralne osiedle, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chabrowa

Wysoka,dolnośląskie

479 000 zł89 m² 5 382,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Opis: do zaoferowania na sprzedaż posiadam mieszkanie przy ulicy Chabrowej w Wysokiej. Mieszkanie posiada 3 niezależne pokoje każdy z wejściem na swój balkon. Oddzielna kuchnia w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

195 000 zł30 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Piękny Apartament w prestiżowej lokalizacji! 30m2, stan idealny, ładnie urządzone Mieszkanie składa się z: salonu aneksu kuchennego z jadalnią ( zabudowa, kuchenka, lodówka ) łazienki (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Wysoka,dolnośląskie

195 000 zł41 m² 4 756,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! wysoka / 2 pokoje / rozkład / zielona okolica Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym bloku. Lokal w pełni rozkładowy, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Wysoka,dolnośląskie

206 000 zł41 m² 5 024,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Wysoka,dolnośląskie

217 000 zł41 m² 5 292,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

560 000 zł101 m² 5 544,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie, 5 pokoi, w spokojnej okolicy! Mieszkanie położone w Wysokiej, tuż za Ołtaszynem. Lokal znajduje się w nowej, niskiej zabudowie, jest kompletnie wykończony,.