dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wysoka - Oferty sprzedaży lub najmu

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

490 000 zł111 m² 4 414,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - oraz podatku pcc! - prowizję biura pokrywa sprzedający nowe mieszkanie developerskie Z tarasem, garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konna

Wysoka,dolnośląskie

2 000 zł65 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: mieszkanie w miejscowości Wysoka tuż za Ołtaszynem, ulica Konna. Atrakcyjna lokalizacja na spokojnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konna

Wysoka,dolnośląskie

319 000 zł50 m² 6 316,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

| dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w Wysokiej, o pow. 50,50m2. Bardzo dużym atutem mieszkania jest ogrodzony taras częściowo zadaszony( 32m2 ) z ogródkiem ( 28m2 ) - wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Lipowa

Wysoka,dolnośląskie

590 000 zł75 m² 7 866,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - wysoki standard! dwa miejsca postojowe W cenie! lokalizacja: mieszkanie w miejscowości Wysoka tuż za Ołtaszynem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzozowa

Wysoka,dolnośląskie

2 000 zł62 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

| przestronne trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze bloku z 2008 r. w miejscowości Wysoka. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzozowa

Wysoka,dolnośląskie

1 250 zł40 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe z garażem i tarasem: 10m. sypialnia, 25m. duży salon z kuchnia, 5m. łazienka. Budynek oddany do użytkowania w 2007. Kameralne, małe osiedle w Wysokiej pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Motylkowa

Wysoka,dolnośląskie

499 000 zł80 m² 6 237,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 3 pokojowe, mieszkanie znajdujące się na nowym osiedlu w podwrocławskiej miejscowości Wysoka. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 80m 2 dodatkowo ogródek około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Brzozowa

Wysoka,dolnośląskie

229 000 zł40 m² 5 725 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 2 pokojowe, mieszkanie znajdujące się na nowym osiedlu w podwrocławskiej miejscowości Wysoka. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 40m 2. Mieszkanie komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konna

Wysoka,dolnośląskie

319 000 zł50 m² 6 380 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam piękne mieszkanie w stanie idealnym o powierzchni użytkowej 50,5 m2 w Wysokiej. Młode bloki z 2008 roku. Duży salon(18 m2) z ogrodzonym tarasem (32 m) i aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Malownicza

Wysoka,dolnośląskie

430 000 zł70 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Sprzedam słoneczne, przestrzenne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 70 m2 w stanie bardzo dobrym, do zamieszkania. Składające się z salonu z aneksem kuchennym - 28 m2, 3 sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Brzozowa

Wysoka,dolnośląskie

750 000 zł102 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o pow. 102m2 położone w miejscowości Wysoka gmina Kobierzyce. Mieszkanie składa się z 4 pokoi (dwa pokoje na pierwszej kondygnacji 12,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Biedronki

Wysoka,dolnośląskie

390 000 zł62 m² 6 290,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

| lokalizacja: wrocław/wysoka ul. Malownicza , osiedle zlokalizowane w urokliwym zakątku miasta, jakim jest Ołtaszyn. W pobliżu liczne sklepy, punkty usługowe itp. , bardzo dobre połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cztery Podkowy

Wysoka,dolnośląskie

1 500 zł75 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Cztery Podkowy, wysoka. Spokojna, cicha, zielona okolica. W pobliżu liczne sklepy, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Brzozowa

Wysoka,dolnośląskie

399 000 zł72 m² 5 541,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie znajdujące się na nowym osiedlu w podwrocławskiej miejscowości Wysoka. Powierzchnia całkowita mieszkania to 72m 2 natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chabrowa

Wysoka,dolnośląskie

200 000 zł30 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Cena do negocjacji - Polecam do sprzedaży mieszkanie na zamkniętym osiedlu tuż za granicą Ołtaszyna- w Wysokiej przy ul. Chabrowej. Mieszkanie o pow. 30m2 składa się z aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

247 000 zł43 m² 5 712,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 2 pokojowe, przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w nowej inwestycji w miejscowości Wysoka. Kameralne osiedle, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

300 000 zł52 m² 5 758,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 3 pokojowe, przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w nowej inwestycji w miejscowości Wysoka. Kameralne osiedle, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Brzozowa

Wysoka,dolnośląskie

530 000 zł72 m² 7 361,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

480 000 zł117 m² 4 102,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

490 000 zł111 m² 4 414,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

370 000 zł62 m² 5 967,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - oraz podatku pcc! - prowizję biura pokrywa sprzedający nowe mieszkanie developerskie Z ogródkiem! lokalizacja: wysoka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

365 000 zł61 m² 5 983,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - oraz podatku pcc! - prowizję biura pokrywa sprzedający nowe mieszkanie developerskie Z ogródkiem, garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Brzozowa

Wysoka,dolnośląskie

399 000 zł72 m² 5 541,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

2 200 zł83 m² 26,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard! miejsce postojowe I piwnica W cenie! cena do negocjacji! lokalizacja: mieszkanie w miejscowości Wysoka tuż za Ołtaszynem. Atrakcyjna lokalizacja na spokojnym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

250 000 zł44 m² 5 644,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

247 000 zł43 m² 5 712,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

300 000 zł52 m² 5 758,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

2 350 zł144 m² 16,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard! miejsce postojowe I piwnica W cenie! lokalizacja: mieszkanie w miejscowości Wysoka tuż za Ołtaszynem. Atrakcyjna lokalizacja na spokojnym, kameralnym osiedlu, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Malownicza

Wysoka,dolnośląskie

365 000 zł61 m² 5 980,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Apartamenty Malowniczy Zaułek to nowa inwestycja firmy dr developer obejmująca cztery trzykondygnacyjne segmenty w układzie szeregowym. Apartamenty znajdują się na obrzeżach Wrocławia, pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

250 000 zł44 m² 5 644,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

1 250 zł40 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wysoki standard! lokalizacja: mieszkanie w miejscowości Wysoka tuż za Ołtaszynem. Atrakcyjna lokalizacja na spokojnym, kameralnym osiedlu, z dala od zgiełku jednocześnie z dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

365 000 zł62 m² 5 887,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Oraz podatku pcc! - prowizję biura pokrywa sprzedający nowe mieszkanie developerskie Z ogródkiem! lokalizacja: wysoka, miejscowość tuż za Ołtaszynem. Atrakcyjna lokalizacja w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

495 000 zł117 m² 4 230,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Oraz podatku pcc! - prowizję biura pokrywa sprzedający nowe mieszkanie developerskie Z tarasem, garażem I piwnicą! lokalizacja: wysoka, miejscowość tuż za Ołtaszynem. Atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

1 250 zł50 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wysoki standard! miejsce postojowe W cenie! lokalizacja: mieszkanie w miejscowości Wysoka tuż za Ołtaszynem. Atrakcyjna lokalizacja na spokojnym, kameralnym osiedlu, z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konna

Wysoka,dolnośląskie

1 500 zł57 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne nowe mieszkanie! lokalizacja: ul. Konna w miejscowości Wysoka, tuż za Ołtaszynem. Spokojna, cicha, zielona okolica. W pobliżu liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły, przychodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Konna

Wysoka,dolnośląskie

1 100 zł26 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław, krzyki, partynice, wysoka, ulica Konna Komunikacja: samochodem do Dworca Głównego 6 km Autobus 612 kursujący do Dworca Głównego Opis mieszkania: mieszkanie jednopokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konna

Wysoka,dolnośląskie

1 300 zł57 m² 22,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Powierzchnia: 57m2 Dół: - przedpokój (umeblowany) - pokój z aneksem kuchennym (w pełni umeblowane) - balkon Góra: - sypialnia (w pełni umeblowana) - łazienka (płytki ceramiczne na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Motylkowa

Wysoka,dolnośląskie

369 000 zł57 m² 6 472,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Dwupoziomowe mieszkanie na nowym, kameralnym osiedlu w Wysokiej (granica Wrocławia!). Poziom I składa się z salonu, kuchni, pokoju, łazienki i balkonu. Na drugim poziomie otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzozowa

Wysoka,dolnośląskie

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie dwupoziomowe Z miejscem postojowym I piwnicą! lokalizacja: ul. Brzozowa w miejscowości Wysoka koło Ołtaszyna. Spokojna, cicha, zielona okolica. W pobliżu liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konna

Wysoka,dolnośląskie

1 500 zł57 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: ul. Konna w miejscowości Wysoka, tuż za Ołtaszynem. Spokojna, cicha, zielona okolica. W pobliżu liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły, przychodnie, tereny spacerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Lipowa

Wysoka,dolnośląskie

2 350 zł142 m² 16,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

 

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij