Mieszkanie, ul. Cztery Podkowy

Cztery Podkowy, Wysoka, dolnośląskie

  • 888 000 zł
  • 93,49 m²
  • 9 498,34 zł/m²

Zdjęcie

Stella Wilczyńsk...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Cztery Podkowy

Cztery Podkowy, Wysoka, dolnośląskie

zaktualizowane:
17 maja 2026

888 000 zł

93,49 m²

9 498,34 zł/m²

Mieszkanie, ul. Cztery Podkowy

Zaktualizowane: 17 maja 2026

888 000 zł 93,49 m² 9 498,34 zł/m²

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2011
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2011

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 888 000 zł (9 498,34 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 93,49 m², 3 pokoje, 2 łazienki
  •   okna: nowe / wymienione, plastikowe, drewniane
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2011
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Źródło: biuro nieruchomości: WILLHOME Nieruchomości, zaktualizowane: 17.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 163/16253/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z balkonem w Wysokiej przy ul. Cztery Podkowy.

UWAGA!
Sprzedaż tej nieruchomości odbywa się w procesie "otwartego ofertowania" czyli składania ofert zakupowych (w stylu Amerykańskim).
Cena wyjściowa: 888 000zł - co oznacza, że przyjmowane będę oferty powyżej tej ceny. Każdy może przyjść zobaczyć nieruchomość i zaoferować swoją cenę zakupu nieruchomości.
Oferty będą zbierane do 27/05. (...)

Agent

Stella Wilczyńska

608 127...

608 127 500

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

608 127...

608 127 500

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.